Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem jön ki a hajamból a...

Nem jön ki a hajamból a színező, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétszer színeztem csak be a hajam. Az első színezés júliusban volt, már augusztusra teljesen kikopott. Aztán szeptemberben újra színeztem (24 hajmosásig tartó színezővel) és azóta sem jön ki. Persze halványabb lett, de még mindig elég sötét. Palette Tone Creme-t használtam, étcsoki árnyalatot. Látszik egy kis lenövés, szerencsére nem olyan feltűnő. A hajtövektől a végek felé egyre sötétedik. A hajam eléggé töredezett volt, de 7 hónap alatt kb. 4x vasaltam csak ki, hajkondicionálót használok. 2-3 naponta mosok hajat. A hajvégeket illetően van ilyen "műanyag" érzésem, mintha ez nem is az én hajam lenne és olyan kemény, élettelen. Mit tudok csinálni?

2012. ápr. 27. 22:40
 1/2 anonim válasza:

Vágasd le a hajadat. Elég csak a végéből annyit, amit műanyagnak érzel. Nekem az ionos hajszárító is bevált, puha, selymes hajat kapsz utána. Meg persze mindenképp használj hajvégápolót, balzsamot.


A palette 24-es hajszínező, nekem kb 1 év volt, amíg teljesen eltűnt a hajamból. Én nagyon megbántam akkor. Szerintem nem sok különbség van a hajfesték és a 24-es bemosó között. Mármint tartósság szempontjából.


Ha nem üt el nagyon az eredeti hajszínedtől, akkor csak várni tudsz, amíg lenő, kikopik.

Ha nagyon elüt, akkor keress egy az eredeti hajszíneddel megegyező festéket.

2012. ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ajánlom a tojáspakolást. 2 tojás, tejszín, só és oregáno. Ezeket összeturmixolod, és azzal mosol hajat.

Nagyon hasznos, hidd el. Tapasztalatból tudja a Blikk magazin.

2012. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!