Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek pasiknak ez tényleg bejön?

Nektek pasiknak ez tényleg bejön?

Figyelt kérdés
azt nem értem h mi ez az "agyon szolizom magam" mánia..most a magyar emberek is már a "kissebséghez" akarnak tartozni vagy hasonlitani akar rájuk vagy ezt nem értem, főleg hogy szerintem iszonyatosan ciki ha a pasi mellett a csajnak olyan szine van mint a kutyasza*rnak (már bocs) . Nektek ez tényleg bejön??
2012. ápr. 28. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekünk nevében nem beszélek...de NEKEM speciel nem jönnek be a kutyasz*r színű nők... ha meg rákosak akarnak lenni, csinálják, ők tudják :)
2012. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát mostmár én éreztem magam kényelmetlenül hogy az összes barátnőm szolizik és barnák (valamelyik tulságosan is) én meg életembe nem mentem még szoliba..
2012. ápr. 28. 23:58
 4/12 anonim válasza:

kb 30-40 évesen meg úgy fog kinézni a bőrük mint egy 70 évesnek.

a rákról nem is beszélve.

2012. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon randa az a bőrszín amit a szolárium ad. Annyira könnyen meg lehet különböztetni ki az aki napon barnult :) Nekem szép fehér bőröm van, nyáron meg úgy ahogy lesz egy kis színem de nekem jó így.
2012. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
hogy te mekkora egy rasszista bunkó vagy... amúgy teljes mértékben egyet értek!
2012. ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

annyira meg lehet különböztetni?háát te biztos valami szakértő vagy.mondjuk a jobb szolik olyanra barnítanak amilyen barnaságot a nap is ad a bőrnek,tehát nem sárgát

egyébként meg nem hinném h a csajok ezzel nagyon a pasiknak akarnának tetszeni,sokkal inkább egymásnak,mert hát mindenhonnan ezt látni,hogy a barna bőrszín a divat

és ne mondd már h nem néz ki jobban ha van valami egészséges színed,mintha jön a nyár és rövid ruhákban villogtatott a hullafehér lábaidat

bocs tudom h pasikat kérdeztél,de azért leírtam amit gondolok...én is járok szoliba,mert én pl olyan vagyok h ülök a napon 4-5 órát és alig látszik valami,a szoliban meg már 6 perc is elég(persze nem szabad ezt sem túlzásba vinni-kutyaszarszínű bőr ugye:D)

de persze mindenkinek a privát véleménye h mi tetszik neki

2012. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal a barna bőr már nem divat. (Kivéve a "most jöttem Hawaii-ról" barna)
2012. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hullafehér nyárra engem is megfog a nap. És igen a jobb szoláriumok szép színt adnak. De nem mindenki teheti meg azt az árkategóriát, és a kérdésben említett hölgyek nem ott barnulnak véleményem szerint. :)

És inkább vagyok szép fehér bőrű mint kreol. Szép a barna bőr de inkább vagyok fehér. Van csomó kreolbőrű ismerősöm és a legtöbb ember első kérdése, hogy "ez most cigány vagy csak barnabőrű?" és ez elég szomorú dolog de örülök hogy irányomban nem merül fel a kérdés :)

2012. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

jaaj istenem süllyedjetek már el mert nem tudják rólatok h cigók e vagytok...mi a szarért kell másokat ennyire lenézni...ennyire rasszisták vagytok vagy mi?

nem vagyok cigány de ezek a szövegek rohadtul zavarnak

2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!