Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Pattanás ellen valami...

SOS! Pattanás ellen valami remek házi 'módszer', ami eltünteti a pattanást 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős lenne. A homlokomon már kb. 1 hónapja kijött 1 csomó patyi és nem tudok mit tenni ellene. 1 nap alatt kéne, hogy elmúljanak.

Valaki gyorsan, valami remek módszer?

Előre is köszönöm. :)


2012. máj. 1. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azt csináltam, hogy egy fél élesztőt összekevertem egy pici tejjel vagy tejföllel vagy mézzel, mikor mivel (de tényleg csak egy picivel, mert akkor nagyon folyós lett és az nem jó, mert lefolyt az arcomról), és utána összekevertem őket, olyan krémállagúra és rákentem az arcomra és megvártam, hogy megszáradjon. Utána ledörzsöltem, lemostam a maradékot. Ezután este a pattanást bekentem kicsit vastagabban alapozóval, és hintőport raktam rá. Reggelre leszáradt, persze nem teljesen tűnt el, de alapozóval már simán el lehetett tüntetni úgy, hogy én se tudtam hogy hol van. ;)
2012. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!