Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne sima, bársonyos...

Hogyan lehetne sima, bársonyos a bőröm?

Figyelt kérdés

Évek óta a lábam, a felkarom és a fenekem tele van pöttyökkel. Néha nagyon csúnya, ritkábban elhalványodik. És emellett ezeken a részeken száraz a bőröm.

Mivel próbálkozzak?


2008. ápr. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el börgyógyászhoz, ö tudni fogja, h. melyik a legjobb krém rá.Vagy patikában is tudnak neked segíteni.Ha otthon magadnak szeretnéd ápolni, akkor pedig vegyél hidratáló, és érzékeny börre való testápolót, de ne a legolcsóbbat!!
2008. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
n tudok egy nagyon jooooo és nagyon kedves börgyogyàszt,és iszonyat jo,komolyan! Pfeiffer Istvàn a neve a szämät nem tudom,de keress rä a neten tuti megtalälod.Nekem szntén elöjöttek a karomo pöttyök,nem vicc 6 honapig jrtam mindig mäs orvoshoz mert mindegyik hülye volt mint a segg:S,aztän ajänlottäk nekem öt...elmentem és nem vicc,kb 5 perc mulva tudta hogy mi van velem,egyböl irt gyogyszert- krémet és kb 4-5 napra rä elmultak a tünetek.lestem....puszi
2008. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második váaszolónak: KÖSZÖNÖM!
2008. ápr. 21. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
de bunko vagy... és az első?????????,
2008. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!