Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok a hoxa.hu-ról egy...

Tudnátok a hoxa.hu-ról egy hajnövesztős naplót ajánlani?

Figyelt kérdés

Amiben :

- ricinusolajjal növesztik a hajat

- nem rég kezdődött, kb. 1 hónapja (azaz április elején)

- kb. mellig érő haja van a lánynak/nőnek

- minimum 2 naponta posztol


Azért kell, mert én is szeretnék hajat növeszti ricinusolajjal, és gondolom egy másik lány/nő tapasztalataiból tanulhatnék. ---> ezért kell, hogy április eleji legyen a napló, és ricinusolajos.

Nekem most kb. mellig érő hajam van ---> ezért olyan hajnövesztésre vagyok kíváncsi, akinek hasonló hosszúságú haja van.

Azért fontos, hogy 2-3 naponta MINIMUM posztoljon, ---> hogy legyen mit olvasnom.


Szerintem biztos van ilyen napló, (mert ott rengeteg van) csak még nem találtam rá, pedig nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm.



2012. máj. 2. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én találtam egy fantasztikus naplót!

Ami megfelel a követelményeidnek :

- ricinusolajjal növeszti a haját

- pont április elsején kezdődött :D

- mellig érő haja van

- majdnem minden nap ír, néha 2 naponta


Én magam is olvasom a naplót. Lehet, hogy még nem olyan sok a bejegyzés, de szerintem nagyon klassz a napló!


Remélem segítettem!

Ja és a cím, majdnem elfelejtettem :


[link]

2012. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úristen, pont ilyen naplóra vágytam! :DD <3

És a színösszeállítás...tökéletes!

Köszönöm,köszönöm,köszönöm és köszöööm! :D

Már is elkezdem olvasni az elejétől, hogy bekapcsolódjak a lány hajnövesztésébe.

Örök hála, és még 1x a napló fantasztikus! :D

2012. máj. 2. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Én ezt a naplót találtam:

[link]

Nagyon jók a képek, lehet én is elkezdem használni a ricinust!

2012. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem jön be a csaj, mert láttam nála több, mint 7 napos kimaradásokat. Az előző sokkal jobban tetszik!

+ nem csinál összehasonlítást (olyan, hogy havonta csinálnak egy képet a hajukról és összeszerkesztik, hogy mennyit nőtt)


De azért köszönöm.

2012. máj. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!