Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 7 kg nyárig! Lehetséges?...

7 kg nyárig! Lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés

57 kg vagyok, 157 cm. 2 hónap alatt fogytam 5 kg-t, de abbahagytam a tornát és az úszást, ezért azóta is 57 vagyok.

Attól félek , hogy az úszástól csak vastagabb lesz a lábam, mert erősödik. A torna gyógytorna volt és igazán megmozgatta minden testrészem. Naponta kb 20 percembe telt, talán járnom kellene megint úszni és tornára? Vagy keressek valami étrendet?Nyárra 50 kg szeretnék lenni, szeptemberre pedig 43!



2012. máj. 3. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
tudod a nyár az bő fogalom... mégis melyik felére? juniusra? 7kilot ledobni arra nem egészséges, de mondjuk augusztusra már lehet... szeptemberig 14 kilot akarsz ledobni... vagyis havonta (ha májust is számolom) 3-4 kilot kell leadnod
2012. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát olyan június közepére, olyan strandidőszakra gondoltam..

illetve a legtöbb strand akkor nyit.. addigra viszonylag normális alakot szeretnék..

2012. máj. 3. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Táplálkozz vitamindúsan, igyál sok folyadékot, teljes kiőrlésű pékárukat fogyassz, és mozogj először legalább heti2x, de a legjobb lenne ha heti 4x tudnál 1 órát.

A fogyókúra lényege, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel.

Egy hónapban elvileg 2 kiló fogyás a normális (persze nagy többletnél ennél több is lejön, de nálad nincs ilyenről szó) szóval 2-3 hónap alatt simán megtudod csinálni, de lehet még hamarabb meglesz.

2012. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát olyan június közepére, olyan strandidőszakra gondoltam..

illetve a legtöbb strand akkor nyit.. addigra viszonylag normális alakot szeretnék..



már kinyitottak a strandok

2012. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak megnyugtatásul közölném, hogy senki sem tud gusztustalanul vastag lábakat varázsolni magának, az meg pont pozitív, ha inkább izmos lesz, mintsem vékony.


Eleve egyébként, ha nem növeled folyamatosan az úszás mennyiségét és intenzitását, akkor a lábad is be fog állni egy adott erőssége, adott méret mellett.


Hogy a kérdésre válaszoljak: semmi sem lehetetlen. Megszorított (de egészséges) étrend mellett, sok futással és gyakori tornával nagyon hamar lerepülhet rólad a felesleg, bár mérleget nézni szerintem felesleges, főképp, ha már elkezdtek masszívan erősödni az izmaid.

2012. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!