Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek Babyliss ST26E...

Van valakinek Babyliss ST26E hajvasalója? Megvagy vele elégedve? Tudnátok mást ajánlani?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen hajvasalóm van. Azt nem szeretem benne, hogy nem tudom, hogy hány fokon vasalom a hajam, mert 0-25-ig van beszámozva. Mit jelent ez?

Te szereted ezt a hajvasalót? Valamilyen más hajvasaló?? :)



2012. máj. 4. 18:15
 1/1 Nyusszkooo válasza:
nem jó, legmagasabb hőfokra teszem,és konkrétan nagyon nehezen húzz aki egyenesre,pedig nekem nincs ám ien extra göndöt hajam vagy stb.. csak hullűmos miután memgosom,ja és ha nagy nehezen kivasaltam,akkor utána a vége beáll... nem marad egyenes,nagyon sokan szarnak tartják,nekem pont ez van, és tényleg szar.
2012. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!