Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem ciki kozmetikusnál az...

Nem ciki kozmetikusnál az intimgyanta?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a bikinivonalam tartósan szőr nélküli maradna. Hideggyantát ki akartam próbálni, és nem mertem lehúzni szóval óvatosan kellett aztán a gyantát meg moshattam le..jó sokáig ragadt!

Volt, aki ment már ezért kozmetikushoz? Jól meg szokták csinálni?



2012. máj. 5. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én évek óta járok a kozmetikusomhoz, de odáig még nem jutottam el, hogy azt a gyantát is vele csináltassam...pedig nagyon jó fej, meg csomószor látott már egy szál bugyiban, de akkor is.

Pedig nem ártana, mert én magamnak gyantázom, de utálom csinálni. Fáj, bevérzik a bőr...

Egyébként tutira nem ciki, ugyanúgy, ahogy a nőgyógyász sem ciki. Főleg, hogy kozmetikusnál nem is kellene levenni a bugyit, csak arrébb húzni (szerintem)

2012. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, ez is beletartozik a munkánkba. Ez olyan, mintha nőgyógyász előtt nem mernéd levenni a bugyidat. Ha jó kozmetikussal csináltatod, nem leszel véraláfutásos.

(azért ragadt sokáig, miután lemostad, mert a gyantát csak gyantalemosó olajjal lehet eltávolítani, vízzel, szappannal nem)

2012. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vendégnek gyakran kellemetlenebb,de én is ajánlom a kozmetikust.
2012. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem ő még jobban le is tudja gyantázni mint te magadnak!!
2012. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem mennék el, de nem ciki, teljesen természetes!
2012. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ciki,én teljes intimgyantára fogok menni de persze én is parázok előre:)) De ez van nincs semmi takargatnivalóm xd
2012. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!