Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után miután megszárad...

Hajmosás után miután megszárad a hajam olyan mint a "drotkefe". A sampon mellé milyen készítményt kellene használnom, hogy selymes legyen s hajam?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy seborrheas a fejbőröm(korpás és zsírosodásra hajlamos) A bőrgyógyász írt fel rá gyogyszertári sampont de az hosszútávon több kárt tesz mint hasznot mert ként tartalmaz. Most ilyen természetes összetevökböl készült sampont ahsználok, hogy ne irritálja a fejbőrömet. De ha tudtok konkrét sampont ajánlani az is jó lenne csak legyen töle a hajam selymes mert állandóan száraz és "durva" tapintású és nem lehet fésülni se.

2012. máj. 7. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Balzsammal és pakolással kell ápolni a hajat hajmosás után!

Nekem bevált a kallos balzsam és placentás pakolás is. De a gliss kur termékekről rengeteg jót hallottam.


Bár szerintem ezt mindenkinek magának kell kitapasztalni, hogy mi a legjobb. A lényeg, hogy száraz, sprőd hajra való balzsamot és pakolást vegyél!


Házi pakolásként tudnám ajánlani a ricinus olaj-olívaolaj-méz egyvelegét. Ez nagyon jó tápláló pakolás.

17/L

2012. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A Kallos termékeiről én is csak jókat tudok elmondani, kiváltképp erről a tejproteines latte pakolásról. Az ára meg a legbarátságosabb, ha bármiféle hajkencéről beszélünk. Szerintem próbáld ki, egy kisebb (2 decis) tégely 300 forint. Ha mégsem válik be, akkor is csak pár száz forintod bánja. Ellenben én pl használtam Gliss Kur pakolást is, egy ugyanakkora tégely kerül 1800 forintba és egyáltalán nem használt, csak csalódtam.
2012. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Pont ilyen az én fejbőröm is. Tudományos vizsgálatot nem végeztek rajta, csak a tünet ismerős.

Ha éppen korpás a fejbőröd, akkor korpásodás elleni sampon. Ha nem korpás, akkor zsíros hajra való sampon. Nekem egy ideje már csak erre van szükségem.

Hajmosás után meg balzsam. Ha elég jó sampont és balzsamot használsz, akkor semmilyen pakolásra nem lesz szükséged. Márkát csak azt tudok ajánlani, amit magam is használok. Ha írsz privátot, megírom.

2012. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, ki fogom probálni az ajánlott termékeket.
2012. máj. 8. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!