Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha egy 15 éves lány nem...

Ciki ha egy 15 éves lány nem borotválja ott lent?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát manapság már divat, de ha nem akarod nem kell, csak a fiú meg ne lepődjön...
2008. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Sztem nem... mondjuk én szoktam néha xD (16 vok) de ezt azzal beszéld meg, akivel épp vagy. Egyébként a fiúknak tetszik a csupasz punci és pl orális szexnél mindenképp előnyös.
2008. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nem.

persze függ a szituációtól és a szőrzet milyenségétől is. A nem borotválás maga nem ciki szerintem, az viszont már igen, ha pl. felveszel egy tangás fürdőruhát és a bugyi két oldalán kikandikál a bajusz. :)

2008. ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha van fiúd vele beszéld meg neki hogy tetszik! én am nem borotváltam ennyi idősen, csak annyira, hogy a fürdőrhából ne látszódjon ki. de egybk nem ciki.
2008. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki, elég ha a bikini vonalad rendben van és kész, a többit majd a partnereddel kell megbeszélned később
2008. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintam egy kicsit ciki! Már a lányok több mint fele csupaszon hadja a punciját. Én hetente gyantázom, de már nagyon gyenge a fan szőrzetem, így kevésbé fáj.Egyébként tényleg szeretik a fiúk a csupasz puncit, és ha éppen lánnyal pettinggelsz, alul izgatjátok egymást, akkor pedig kötelező!
2008. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
47%
Drágám! neked még 15 évesen babázni kellene nem ezen parázni. Fiatalok! mi van veletek??????
2008. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
72%

Semmiképp. Szerintem az a ciki, ha borotválja.

1) Ha egy fiúnak tetszeni szeretne, az ismerkedés nem itt kezdődik. Ha itt kezdődik, akkor az nem egy 15 éves lány, hanem egy 15 éves prostituált. Egy prosti elgondolkodhat ezen a kérdésen, hogy vajon jobb üzletet tud-e kötni. Persze csak visszajáró partnerkör esetén, mert egyébként még az ő punciját sem látják, amikor az üzletet megkötik vele.

2) A fiúk kapják be!!! Női önbecsülés is van a világon. Szerintem ciki, ha egy lány hetente azért gyantázza a punciját(=iszonyatosan kínozza magát), hogy egy (pláne bármely) fiúnak tetsszen. A nő legyen önmaga, legyen tartása. Egy férfi szenvedjen érte és ne fordítva!!!! Szerintem a lábgyantázás is hülyeség, de sajnos már nagyon elterjedt - így azt én is művelem. Ne hagyjátok, hogy a puncigyantázás is elterjedjen!!!!!!!!

3) A fiúk nem tudják mi tetszik nekik. Az tetszik nekik, amit kapnak. Gyakorlatilag mindegy nekik. Ha punci közelébe kerülnek, mindegy nekik, hogy szőrös avagy csupasz.

4) A pedofil férfiak szeretik a gyerekszerű nőket: a kis melleket és a csupasz puncit. A pedofíliát társadalmunk elítéli.

5) Ha már felnőtt leszel, és lesz egy párod, akivel szeretitek egymást, sok-sok évig nem tudtok majd betelni egymással, akkor sem, ha nem lesztek megborotválva. Ha már 40-50 évesek lesztek, és a szexben már mindent és minden mást is kipróbáltatok, akkor lehet kísérletezni ilyesmivel az érdekesség kedvéért.

6) Nem kell lányokkal szexuális kapcsolatot létesítened. Ha csak nem vagy homoszexuális, ilyesmi eszedbe se jusson. Az ilyesfajta szexuális "szabadrablás" legfeljebb függőséghez vezet, mint a kábítószer, de nem lehet a boldogság forrása. (Orgazmus közben ugyanaz az anyag szabadul fel, mint amit a kábítószerrel bevisznek.)

Összefoglalva:

15 évesen nem kell borotválnod a puncidat, attól még normális vagy. Akik itt különféle érveket hoztak fel mellette, azok... hogy mondjam... kicsit eltévelyedtek a normális út közeléből.

2008. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen? Ha uszódába mész annyira mindenképp h ne lógjon ki. Egyébként a fiúk többsége el várja h valamennyire le legyen szedve..., de ha még nem élsz szexuális életet és nem zavar... egyébként nem ciki.
2008. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
34%
szerintem csini a csupasz punci, tapasztalatból mondom, hogy a fiúknak jobban bejön!!!!
2008. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!