Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sűrű, enyhe hullámos hajat-...

Sűrű, enyhe hullámos hajat- söprűhatás elkerülésével- tökéletesen simára szárítani hogy/mivel lehet?

Figyelt kérdés
Sűrű, nem egyenletesen hullámos hajam van. Nemrég nyírt meg a fodrász és ritkított is rajta, mindig azt gondolom majd én is beszárítom így. Szuper egyenes és az egész úgy egyben van ilyenkor. Amint megmosom a duplájára nő és a vége mint a seprű (nem törött). Van hajcsavaróm, vasalóm, körkefém, körszárítóm, szóval minden. De sosem érem el a kívánt hatást. Mindig olyan szétálló lesz a vége. Pakolást minig használok és különböző kenceficét is próbáltam (szárítás után és előtt is). Milyen terméket javasoltok, amitől végre tutira nekem is sikerülhet a hajformázás. Szeretnék sima, befelé ívelő, nem söprű htású hajat.

#hajszárítás #söprűhatás elkerülésével
2012. máj. 9. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!