Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig kell növeszteni...

Mennyi ideig kell növeszteni a szőrt borotválás után hogy lelehessen normálisan gyantázni?

Figyelt kérdés
Valaki aztmondja, hogy 2hétig minimum de a neten azt is olvastam,hogy borotválás után elég 5-6 nap is.

2012. máj. 9. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ neked milyen gyorsan nő. Olyan 3-4 mm hosszú kell, hogy legyen a szőröd, ahoz, hogy a gyanta meg tudja fogni. Persze minnél nagyobb, annál jobb. Annál garantáltabb, hogy elsőre leszedi mindet.
2012. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, 3tól 5 mm-ig akartam írni. Szóval olyan fél centi.
2012. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen gyantát használsz? mert én hideggyantát vettem hogy igen eltávolítja a 1,5mm-eset szőrt is,aztán most szar idő volt a múlt héten,6 napig nem borotváltam a lábam még jobb időbe is hosszúgatyába jártam,mert elsőre nem vitte le 2 nap után,hát 6 nap után se :( kidobtam majdnem 2 ezer ft-ot az ablakon :(
2012. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uhh:S énis próbáltam már a hideg gyantát, ugyan így jártam mint te. szerintem menj el kozmetikushoz az a biztos én most voltam először és teljesen megvoltam elédedve:) 2hétig növesztettem a szőrt de nem akarom oylan sokáig ezért tettem fel a kérdést
2012. máj. 9. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is a kozmetikus által használt gyantára gondoltam! A házi hideggyanták sz.rt se érnek. Maximum a görgőfejes gyantapatron, ami még házilag jó, ha jó nagy már a szőr. Mikróban vagy forró vízben lehet melegíteni.
2012. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!