Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajat vörösre festeni?...

Fekete hajat vörösre festeni? Olvass tovább : ) Kiszívatás nélkül látszódnaa?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy lehetne egy időre vörös hajam - mármint nem az vörös, mint a természetes vörösöknek, hanem a tényleges vörös szín, valami ilyesmi:


[link]


Nem szeretném a hajam kiszőkíteni - a kérdés az, hogy mi látszódna belőle, ha simán a fekete lenne vörösre festve - kapna legalább egy kis vöröses árnyalatot, vagy annyi se? :) Köszi



2012. máj. 13. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyu is így volt annak idején :-) Leszívatás nélkül a fekete festett haját befestette vörösre, és semmi nem látszott belőle, csak ott, ahol le volt nőve kicsit, ahol természetes volt a haja. Olyan lett, mintha a természetes haja a vörös lett volna. Megvárta, míg szép lassan lenőtt neki, idővel a feketéje is kezdett kikopni, és akkor már lett ott is egy nagyon enyhe vöröses árnyalat. Természetes fekete hajat nem tudom befogja-e, viszont a festett feketét tuti, hogy nem.
2012. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, a festett feketén semmi nem látszana. Ha természetes fekete a haj, akkor világosabb lenne, de tudni kell, hogy a hajfestékek max. 4, de inkább csak 3 árnyalatot tudnak világosítani. Vagyis a feketéből (1-essel jelölik) max. 4-es, esetleg 5-ös lehetne (előbbi középbarna, utóbbi világosbarna), még ha bordóban is, akkor sem lenne rikítóan világos, hanem szolídabb. Remélem érthető voltam. :)
2012. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Természetes fekete hajam van.. bár a nap pár helyen egész barnára szívta, főleg lefele, de a tövénél fekete :)


Szóval úgy gondolod, hogy a vörös festék inkább kibarnítaná a hajam?

2012. máj. 14. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Fodrász vagyok, a tanácsom a következő ha ilyen élénk vörös színt akarsz akkor mindenképp szőkíteni kell de ha nem akarsz neki esni mint a barom akkor havi 1 alkalommal rakass bele rengeteg szőke melírt (ha természetes hajszíned van akkor pillanatok alatt leszívja) és kb 3 hónap múlva lehet festeni!


Ha csak így a natúr gesztenye barnára (erre a színre mindig azt mondják, hogy fekete... néha összekeverik az emberek) ráfestenél akkor csak egy semmilyen vöröses barna akármi lenne belőle!

2012. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valóban eléggé fekete hajam van:


[link]



:)


Köszi mindenki :)

2012. máj. 14. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A szolídabbon nem azt értettem, hogy barna lenne, arra ne számíts, csak nem lenne annyira élénk a szín, mint a világosabb alapon.

Olyan szép a hajad, ne akarj vöröset! Aki alapból ilyen sötét hajú, annak nem is szokott jól állni a rikító színű haj...de ha mindenképpen szeretnél valamilyet, válaszd a melírt. Van olyan fajtája, ami színez is egy lépcsőben, tehát a te sötét hajadba is tudnak nagyon szép tincseket csinálni. (contrast néven futnak, professzionális termékek)

2012. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Rikító színre nem is gondoltam, hanem valami mélyebb, melegebb, teltebb bordóra, ilyesmire.


Bár, az is lehet, hogy furcsán hatna így a nyár közeledtével - mivel pár óra alatt annyit barnulok, mint más egy hét nyaralás alatt, így télen kis fehér vagyok, nyáron meg mint valami etnikum :D:D:D:DD Ahhoz meg nem igazán jó a világos haj :D


És köszi a dicséretet, szeretem is a hajszínemet, csak gondoltam, fel lehetne valamivel dobni... Melír nem nagyon lejárt?:)

2012. máj. 15. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!