Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű haj ez? Milyen...

Milyen színű haj ez? Milyen színű festékkel lehet elérni a kívánt hatást?

Figyelt kérdés

[link] Ez én vagyok,ilyen színű a hajam,és vagy ilyet --->

[link] + [link]

vagy ilyet szeretnék ---> mint a vörös hajú lánynak

http://www.youtube.com/watch?v=F1EJs2OgJAs&list=PL033C8A502F..

és szeretnék bele így fehér tincseket belerakni,vagy jobb lenne ha ahhoz csak ilyen felcsatolhatóst vennék? ---> [link]



2012. máj. 13. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a kallos glow festékek közül van a mahagóni barna, vagy rézvörös. próbáld meg ezeket. de szerintem amilyet te szeretnél, az rézvörös. én most a mahagóni barnát akarom kipróbálni.
2012. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi 23:55-ös aki miley cyrus-ról is adtál képet.talán,valami ilyesmire gondolok,kicsit talán vörösesebbre,de vajon az a festék az én sötét hajamon is ugyanolyan hatású lenne?

és UTÓLSÓ: az a rézvörös jó,tetszik,a hajamon az meg besötétedne olyanra,min t amilyen képeket legutóbb kiraktam,ugye?

2012. máj. 14. 16:57
 13/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: hm nem tudom besötétedne e a hajadon, de tuti lesz valami változás, kopás stb. :)
2012. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!