Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom gyorsan és...

Hogyan tudom gyorsan és örökre eltüntetni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Pár hónap és 18 éves leszek, de még mindig nagyon sok pattanás van a fejemen. 13 éves koromba jelent meg az első pattanásom és azóta, nem is akarnak eltűnni az arcomról :S Már voltam kozmetikusnál is aki kinyomkodta a pattijaimat és akkor kb 2 hétig nem volt több pattim, de utána az összes vissza jött. Voltam bőrgyógyászaton is vele ott írtak fel egy csomó krémet ami majd "elmulasztja" a pattanásaimat, ilyen krém pl.: Acnemicyn kenőcs,Zineryt oldat, Bitumenes rázó keverék. De egyik se mulasztotta el,hanem még inkább több lesz az arcomon.Mivel tudnám eltüntetni őket? Gyorsan és hatékonyan? Mert lassan h 18 éves leszek már gáz h ilyen az arcom, ráadásul még fogszabályzóm is van, és így a kettő együtt nem a legjobb párosítás.

előre is köszönöm a válaszokat 17,5/L


2012. máj. 15. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz nem egyszer kell elmenni, hanem rendszeresen, akár évekig járni. Előbb-utóbb a sok pattanás le fog tisztulni, ahogy befejeződik a serdülőkor.
2012. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

itt a gyíkon ajánlotta valaki az almakúrát: 3nap egymás után egyél meg 9 almát a rendes étkezés mellett...folytasd pár hétig, ameddig gondolod


-másik legjobb dolog: sport! heti párszor fél-1 óra kocogás, vagy bármi, amit szeretsz üzni-és megizzaszt

2012. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom, ami nekem bevált:

Aknesol ecsetelő (sajnos mostanában nem nagyon lehet kapni)

Akneroxid gél

Sudocrem

arcszesz (Olyan, amit a pasik borotválkozás után használnak, de ezt éjszakára szoktam csak, hogy ne legyen férfiszagom. De tényleg bevált!)

Vichy Dermablend alapozó (nem csak elfedésre jó, nekem csökkenti a pattanásokat is)

Valamint a dm-ben kapható Vermix szárítókeverékről hallottam még, hogy jó.

2012. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi bőrgyógyásznál kaptunk olyan gyógyszert, amit minden nap 1x kell beszedni,kb ugyanabban az időpontban,szerencsére kicsi a gyógyszer igy könnyen lenyelhető. az egyetlen mellékhatás a szájszárazság volt, de ezt is könnyen ápolható. a gyógyszer szedtem kb 3 hónapig, ezután abbahagyhattam és utánna még kb.2 hónapig 1 pattim se volt.:)
2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!