Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszu hajam van,barna szinu,...

Hosszu hajam van,barna szinu, de mar megy az agyamra h allandoan vagy csak copfba van vagy csak egyszeruen log (a szemembe). Nyiratkozzak le vagy ne?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vállig érő barna hajam volt, és levágattam (Victoria Beckham-ről vittem képet). Nagyon jól sikerült, örültem neki, aztán nőni kezdett, és megint formára vágattam. Na, ezt már a fodrász szalonból kijövet megbántam, most éppen növesztem- még csalánfőzetet is képes vagyok tenni rá, csak hogy gyorsabban nőjön... Már egész jól haladok, és a vágásnak köszönhetően szuper egészséges, és sűrű az "új" hajam :)


Szerintem ha tényleg nagyon elszánt vagy, akkor vágasd le, de ne valami radikálisan rövidet vágass, hanem amit még tuti nem bánsz meg. Ha ez tetszik, akkor lehet akár rövidebbet is- teljesen új ember leszel tőle, ez tuti :)

2008. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sz.tem azért nem kell 1ből levágatni tök rövidre.

Csak a fazonját változtasd meg...most voltam tan.foly. annyi jó fazon van...

2008. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, ezért levágattam rövidebbre (eléggé jelentősen rövidebbre), és hagytam azt a fazon megnőni frufruval, és amolyan tépett fazonra. A frufrumat kell csak vágni időnként, és meg vagyok elégedve. De a radikális rövidítést én sem ajánlom, mert megbántam én is. Egy ritkítás, tépett frizura, frufru elég kell legyen. Ja, és ne engedd, hogy olyan frizurát vágjanak, amit mindig be kell lőni, mert olyanra úgysem tudod, mint a fodrász.
2008. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ami bevált,hátul felnyirattam a hajamat.tehát úgy a koponya közepénél volt egy vonal.Attól lejebb sünisre volt nyírva,attól feljebb meg pont olyan hosszúra,hogy odaérjen.onnét sréhen lefelé egyre hosszabb lett,míg az eleje az állam alá ért.

Előnyök:

1, nem tudod copfba fogni,csak ha nagyon muszáj

2, könnyű karbantartani,főleg ha egyenes szálú a hajad

3, nem olyan meleg,mint a hosszú haj

Hátrányok:

1,ha hajlamos hullámosodásra a hajad,akkor megküzdesz vele

2,reggelente kb 2perccel többet töltesz majd a tükör előtt

3,gyakrabban kell fodrászhoz járnod.

4,csak akkor áll jól,ha ovális arcod,és hangsúlyos állcsontod van.

2008. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vágasd le jó rövidre,a hosszút pedig ad el nekemI!
2009. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!