Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag hogyan tudnék ilyen...

Házilag hogyan tudnék ilyen hullámos hajat készíteni? Annyira tetszik! És a vizes hatást mivel lehet elérni?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 26. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félszárazon behabozod, becsavarod és szárítod, ha nincs kedved szárítgatni, kb. 3 óra hosszát hagyd benne a csavarókat. Amikor kiveszed kicsit turbós lesz de aludj rá egyet és másnap ilyen séróval ébredsz fel remélem!
2009. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, neked milyen hajad van... Nekem alapból göndör és én úgy szoktam megcsinálni, hogy tökéletes legyen, hogy hajmosás után, vizesen előrefésülöm... rányomok egy adag göndörítő hajhabot, vagy zselét és megszárítom (úgy, hogy előre van hajtva a fejem...)... mert így nem is lesz lapos... rettenetesen fel lehet így dúsítani, és nagyon göndör lesz... :D


Viszont ha egyenes a hajad, akkor az első válaszoló tuti módszert írt le. ;)

2009. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de nekem csak olyan csavaróm van amit száraz hajba kell tenni és az nagy loknikat ad, nem ilyen kis helyeseket...


azért köszi a válaszokat:D

2009. jún. 27. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vizesen fond be több fonatba, és amikor megszárad ilyen lesz :)
2009. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kipróbáltam:D megmostam a hajam meg se fésültem és ugy felcsatoltam :D mikor megszáradt és kiengedtem sikerült hasonlóra mint a képen a lánynak :D

de sajnos olyan egyenes hajam van hogy nem sokáig tartott benne a hullám :( nap végére olyan egyenes lett mintha vasalva lenne xD :(

2009. júl. 1. 18:31
 6/6 anonim válasza:
húú...ez a haj nekem is nagyon tetszik.:D
2010. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!