Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy van az hogy mensi alatt...

Hogy van az hogy mensi alatt nem szabad hajat festeni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt meg máshol is, de nem jutok düllöre. Holnap megyek hajatfesteni (elöször) és hát megvan, utolsó napok.

Mért nem lehet hajat festeni ilyenkor?? Tényleg màs szín lesz nem pedig a várt? Vagy ez csak ilyen kitalált hülyeség? Légyszi válaszoljatok!



2012. máj. 18. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. alapvetően nem az a helyzet, hogy nem lehet, csupán nem ajánlott. azt mondják az eredmény nem olyan tartós. más a zsírháztartása ilyenkor a faggyúmirigyek miatt. nekem nem fogja be máshogy, csak nem bírja a fejbőröm olyankor a festéket. ég és viszket. sokan festetnek olyankor, mikor megvan. semmi bajod nem lesz. max az, ami nekem :)
2012. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan lesz az eredmény, mint máskor. 9 éve festetem a hajamat, szóval tapasztalatból írom.
2012. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Holnap majd kiderül hogy rám ilyenkor milyen hatása van. :)

2012. máj. 18. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
rám rossz hatással van,egyáltalán nem lesz olyan intenzív meg fényes a színe mint szokott! De utolsó napokra már csökken a hormonháztartásod szintje akkor már nem lesz gond!
2012. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi. Ez megnyugtat :)
2012. máj. 18. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Van, akinek bezavar, van akinek meg semmi hatása. Egyik vendégem mindig menzesz alatt jön festetni, beszélgettünk róla, hogy lehet, hogy neki is más az eredmény, de mivel mindig ilyenkor jön, nem tűnik fel. :)

Orvosilag nem igazolt a hatás, de tény, hogy sok nő tapasztalja, hogy nem olyan lesz az eredmény, amit várt. Nekem anno a dauer nem maradt meg a hajamban.

2012. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!