Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek a hosszú szőke...

Mit vegyek a hosszú szőke göndör váll alá érő hajamra, hogy ne fújja szét a szél?

Figyelt kérdés

Taftot vagy waxot? Ha igen milyen fajtát?

Férfi vagyok. Nagyon szokott zavarni, hogy kimegyek az utcára, és két perc alatt összevissza fújja a szél. Nagyon gyakran mosom, még ehhez lenne egy kérdésem: ti milyen sampont szoktatok használni?

Meg még egy kérdésem lenne, hogy mit tudnék tenni a hajam elalvása ellen? :S elég hosszú ugye, és minden este elalszom a fufrum illetve oldalt a hajam(de nem kicsit, volt már, hogy égnek felállt a fél fufrum, pedig rendszeresen járok fodrászhoz, 2naponta mosom), ezt vizezni szoktam reggelente(erre a kérdésem itt ezt kaptam válasznak), de semmit nem ér, mert ugyanolyanra göndörödik vissza 20perc alatt... S:


2012. máj. 18. 22:40
 1/2 samóó válasza:
a borotvát vagy a sapkát javaslom:)
2012. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hime-Ai válasza:
Hajlakkot alánlom, mielött elindulsz otthonról hujd be a hajad hajlakkal. Én is gyakran elalszom a hajam, ezért csatokkal "elfogom" én úgy alszok el :)
2014. jan. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!