Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajmosás után befújom a...

Ha hajmosás után befújom a hajamat hajvédő spray-el és azután megszárítom és kivasalom, és másnap is ki akarom vasalni a hajam, hogy szép egyenes legyen, akkor az már nem fog védeni? Vagy akkor már teszi tönkre a hajat a hajvasaló?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 11:08
 1/5 anonim válasza:
Szerintem már akkor nem véd, inkább fujg be vele még1x.
2012. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt nem a védésről van szó,ez nem olyan mint egy bolhanyakörv.

Hővédő spray úgy használ,hogy azt a nedvességet veszi el a hajadtól amit ráfújsz,így a te hajad nem fog kiszáradni.Ezért ez nem úgy van hogy befújod a hajad és mire a végére érsz már meg is szárad,ott fújd be mindig ahol épp vasalsz! De ezt nem azt jelenti hogy ússzon a hajad,csak épp nedves legyen a spraytől!

2012. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentárt nem nagyon értettem.. Na de én olyan hajvédő sprayt használok,amit vizes hajra kell fújni,szóval másnap nem birnám újból befújni száraz hajra!
2012. máj. 19. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség amit a 2. írt, mert nedves hajat eleve nem szabad vasalni (hacsak nem direkt nedves hajra való hajvasalóról van szó), mert elégeti...
2012. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mosd meg a hajadat félszárazon(akkor a legjobb a beszivó képessége) jó alaposan fújd be vele a hajadat és szárítsd meg és vasald ki. másnap ha kiakarod fújd be előtte és várd meg míg teljesen megszárad.
2012. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!