Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány órától meddig ajánljátok...

Hány órától meddig ajánljátok a napozást? A felső testrészem barnább mint az alsó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szoliban voltam párszor, de én is sokkal barnább vagyok felül, elég idegesítő.. A lábam nagyon nem akar barnulni.

Hát azt mondják, hogy 10 és 15 óra között nem szabad napozni, mert akkor nagyon erős a nap, de hát előtte vagy utána meg feküdhetek kint 1 órát, de alig fog meg. Bár nem tudom milyen a te bőrtípusod, ezért nem akarok hülyesége mondani, mert az sokat számít.

2012. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én régebben szoliba jártam és akkor nekem is nehezebben barnult a lábam, és felül mindig barnább voltam. Aztán rájöttem, hogy ha kifekszem a napra, akkor egyenletes színem lesz mindenhol. :)

Így már nem járok szoliba, nem költök rá, hanem inkább kifekszem az erkélyen meztelenül napozni.

Én könnyen barnulok, soha nem égek le, már elsőre is barna vagyok, sose piros!

Szóval mivel jó bőröm van és nagyon hamar barna leszek, és ráadásul a nap is csak délután 1-től süt rá az erkélyre, így ekkor szoktam napozni. Kb. délután 1 vagy fél 2-től fél 4-ig szoktam. Szóval olyan jó bő 2 órát.

Eddig ebben az évben 3-szor napoztam és már most nagyon szép barna vagyok, pedig még csak most jön a nyár!! :))


28/N

2012. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedvesek vagytok!!
2012. máj. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!