Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányok hány éves kortól...

A lányok hány éves kortól borotválják a lábukat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mennyire van a kamasz korba pl az én 14 éves barátnőm olyan mint egy deszka melle sincs,vissza térve a tárgyra szerintem egy olyan 11-12 éves kortól
2012. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
igen én is 10-11 lehettem mikor elkezdtem! De ma már epilálom!
2012. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm osztálytársai 6. osztályosak, és nem mindenki borotválja a lábát, sőt nagyon sokan nem, azok közül is, akiknek nagyon látszik a szőr.
2012. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen kezdtem, előbb is szóltak az osztálytársnőim, hogy "jéézus te miért nem...?" de hát nem hatott meg nagyon. MInél tovább fiatal az ember, annál szabadabb.
2012. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kb. 9.ben kezdtem. Előtte is voltak szőrök valamennyire, de általános iskolában még nem érdekelt annyira :)
2012. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 évesen kezdtem, de nekem világos, szőkés volt a szőr...rögtön epiláltam, de ma már borotválom, mert az gyorsabb
2012. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy azért kezdik el, mert már sok rajta a szőr? És mi van akkor, ha egy ember nem kezdi el borotválni? (olyan lesz,mint a pasiknak?)
2012. máj. 22. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Van akinek olyan,vagy még olyanabb.A barátnőmnek például olyan mint a pasiké.Le is fényképeztük télen amikor nem borotválja.
2012. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én 12 éves koromtól kezdtem... Azért mert folyton cikiztek miatta, mert nekem téll eléggé látható volt. Most van egy osztálytársam akinek tényleg nagyon szőrös a lába, de egyszerűen nem borotválja le.
2012. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!