Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találtam egy régebbi arcmaszko...

Találtam egy régebbi arcmaszkot, illata szerintem jó, meg állaga is, viszont már nagyon régi. Akkor azt nem kéne használni már?

Figyelt kérdés
Sajnálom kidobni, de csomó olyan dolgom van, ami nem fogyott el a lejárati időn belül, mert nem használom sűrűn...és annyira nincs szívem kihajítani. Mi baja lesz a bőrnek, ha olyat kenek rá, ami lejárt??

2012. máj. 22. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Mégis mit takar az, hogy "nagyon régen lejárt"? Mert ha olyan 1 éve járhatott le bevállalnám, ha a 2000es évek elején akkor hajítanám a kukába gondolkodás nélkül.

Jobb esetben nem történik semmi, rosszabb esetben mondjuk kiütések okozhat, stb. Mondjuk ez jó lecke, hogy ne vegyél meg fölösleges dolgokat.

2012. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne használd fel!!! Lejárat után nem ugyan az a hatása, mint amilyen volt. kémiailag megváltozik, lehet, hogy nem is látszik és az illata is jó, de én nem tenném fel a bőrömre.

21/l (kozmetikus)

2012. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

OKé, köszi, csak kíváncsi voltam, hogy mi lenne, mert semmi változás nem látszik rajta!

Nem felesleges dolgok, de vannak olyan termékek, amit nem használ az ember mindennap...vagy néha lusta felvinni. Pl ilyen hosszabb ideig fent hagyó maszkok.

2012. máj. 22. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, nekem is és pont arcmaszk :) nem szeretem, mert nyúzza a bőrőm, amikor le kéne szedni/mosni... úgyhogy annak is szomorú sorsa lesz.


21/l (kozm.)

2012. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én nem kenném fel, pont az arcomra.. vegyél tasakos kiszerelésben ami egy alkalmas igy nem lesz ezzel gondod
2012. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, igazad van:)
2012. máj. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!