Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire zsíros a hajam?

Figyelt kérdés

Régebben mindig csak vasárnap mostam hajat, aztán vasárnap és szerdán. Most meg ott tartok, hogy 2 naponta kell(ene) de szerintem az egészségtelen lenne. Tegnapelőtt mostam utoljára de szerintem ma is fogok, mert holnapra fog úgy fog kinézni mintha 2 hete nem mostam volna. Nem mosnám ilyen gyakran ha itthon lennék, de muszáj mert akkor suliba elhordanak minden retkesnek. Nyáron kicsit visszaveszek.

Mit csináljak vele?

15/L


2012. máj. 23. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
száraz sampont próbáltad már? nekem nagyon bevált 2-3 napokat is kihúzok vele!
2012. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Száraz sampon, meg mosd amikor kell. 15 éves vagy, a hormonjaid összevissza szórakoznak, ilyenkor teljesen normális dolog. Pár év és elmúlik, ha nem, akkor kell inkább problémázni rajta.

Ha nem mosod, és rajta marad a zsír, meg mindenfélét ráfújsz, az sem egészséges ám. :D Kímélő samponnal, megfelelő ápolás mellett a hajad is túléli igazából.

Igazából könnyen lehet, hogy a mosás ritkítása sem fog semmit használni, de nyáron azért adj neki egy esélyt.

És normál hajra való sampont használj, a zsíros hajra való könnyen kiszárítja a fejbőrt, és attól még több zsírt termel. Ne fésülgesd-őiszkáld a hajad folyton, mert az sem segít a dolgon. Illetve ha hosszú, akkor egy könnyedebb, tépettebb fazon is dobhat a dolgon.

Esetleg tegyél egy kört a bőrgyógyászaton, de valószínűleg sokat ott sem tudnak segíteni.

2012. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél mélytisztító sampont! Nem olcsó, de megéri.
2012. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!