Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, és kozmetikushoz nem igazán szeretnék elmenni intim szőrtelenítésre.Otthon szeretném elvégezni magam, csak nem tudom hogy kell,mert nem igazán férek "oda" :D . Ti hogyan oldjátok meg?Előre is köszi a válaszokat:)
2012. máj. 25. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
most mivel szeretnéd? gyanta/epilátor/borotva??
2012. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, velem is ez a helyzet, én is elég szégyenlős vagyok, ennek ellenére én majd el szeretnék menni egyszer kozmetikushoz ilyen ügyben. Ha otthon szeretnéd, szerintem gyantázásba ne kezdj bele, mert nem mindegy, hogyan húzod le, rajtad maradhat a gyanta, vagy egyéb kisebb balesetek előfordulhatnak, ha először próbálod ki. Vagy kérdezz meg valakit, hogy hogyan kell csinálni, vagy használj inkább epilátort mondjuk. Ha van otthon, és jól tűröd a fájdalmat, azzal is nekieshetsz. A legegyszerűbb talán a borotva, de azt sűrűn kell használnod. Hát tényleg igaz, hogy nehezen lehet "oda"férni, de pl. egy tükör segítségével próbálkozhatsz, vagy ha segítséget kérsz anyukádtól, testvértől, bár írtad, hogy szégyenlős vagy.
2012. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!