Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig sosem hullott a hajam...

Eddig sosem hullott a hajam de most 15 évesen elkezdett. miért? és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Haj hullás lehet az egészségtelen táplálkozástól, valamilyen betegségtől, vagy attól hogy megfázott a fejbőröd. Érdemes lenne legalább háziorvoshoz elmenni ha tényleg nagyon hullik a hajad. Ha nem hullik annyira, várj vele egy kicsit. Időnként nekem is feltűnik h jobban hullik a hajam, de elmúlik. Amúgy meg van a Varga hajszesz, vagy csepp, nemtom, de azt tom h állítólag nagyon hatásos. De lehet hogy elég lenne egy hajerősítő vitamin. Drogériákba lehet kapni.
2008. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. ápr. 24. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Több ok is lehet, hogy hullik!

1: Valami gyulladás van a szervezetedben, akár rossz fog is okozhatva, vagy bármiféle betegség/gyulladás.

2: ahogy elötte ítrák, megfázhatott a fejed.

3: Mivel tavasz van, igy lehet, hogy cserélődik a hajad. nem ugy kell elképzeni, hogy kihull az összes, hanem valamennyi. de ha tényleg sok hullik, akkor azért nem árt kivizsgáltatni magad.

Nekem anno vérsegénység miatt szinte csomókban hullott. amikor csináltunk egy vérképet, senki nem hitte el, hogy igaz az eredmény. 70-es hemoglobin volt! (ami rettenetesen kevés). vagy elcsesztek valamit a laborban, hogy csupán elég sz@r állapontban voltam. ugyhogy egy kivizsgálás nemárt.

2008. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Amugy én is vérszegénységre gyanakszom...:S
2008. ápr. 26. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!