Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rettenetesen száraz a hajam a...

Rettenetesen száraz a hajam a melírozás miatt. Mivel tudnám rendbehozni?

Figyelt kérdés
Inkább legyen csúnya és lenőtt amig le tudom szépen lassan vágatni, hogy visszakapjam az eredeti hajam, de addig mit csinljak vele? sokan meg is említi. mivel régen (beképzeltség nélkül) irigylésre méltó hajam volt. most hullik és száraz. mit használjak, hogy szép legyen mint régen? mertminimum (vicc nélkül) térdig érő hajat szeretnék. most olyan váll alá érő. olyan készítmény kellene ami nem drága és gyorsan beszerezhető.
2008. ápr. 24. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Drogériákba lehet kapni 150-300ft-ért hajpakolást. Ezek kb két alkalomra elegendőek. Én ezzel szoktam "frissíteni" a hajamat. Nekem teljesen szőkítve van ugyhogy gondolhatod hogy az enyém is néha elég sz..r állapotba van. De lehet viszonylag olcsón, egész nagy dobozzal hajpakolást kapni fodrászcikk boltba, Kallos a neve v a márkája. Ha így kéred, tudni fogják hogy mit szeretnél. Ez kb 1000-1500 ft, asszem.
2008. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kallos tényleg jó, kb 1000 ft , sokáig elég, és szerintem sokkal jobb mint a márkás drága cuccok.
2008. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne fesd egy ideig, és vigyázz a hajszárításkor, mert az is roncsolja, szárítja a hajad.
2008. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!