Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy nekem csak az...

Létezik, hogy nekem csak az egészen rövid haj áll jól? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
Évekig 3-5 centis volt, tkp tüsi, és tökjól néztem ki. Most egy éve növesztem, és olyan semmilyen, meg formátlan, pedig fazonra igazítják. Vékonyszálú, tartásnélküli hajam van, de röviden mégis jó volt. Vágassam le?
2012. máj. 30. 08:50
 1/4 anonim válasza:
0%
Szerintem csúnya vagy, és fiúnak jobban néznél ki.
2012. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, de szerintem ez egyáltalán nem baj. Sok nőnek sokkal jobban áll a rövid haj, mint a hosszú, és ez fordítva is igaz. Ha a rövid hajad jól állt neked, akkor szerintem megint vágasd le. :)
2012. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vékonyszálú és tartásnélküli, akkor valószínű, hogy hosszabban se lesz jobb. Ha szeretnél még próbálkozni a növesztéssel, akkor persze megteheted, mert levágatni semeddig nem tart, de ha biztos vagy benne, hogy a rövid jobb volt, és szeretnéd megint levágatni, akkor nosza!
2012. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dj Bax ***** válasza:
nem létezik mert igaz van akinek jól áll a rövid aj, de annak is a hosszú még jobban ezalatt értem hogy legalább vállig érő
2018. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!