Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam?

Milyenre vágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Jelenlegi helyzet: Vékonyszálú, teteje gyorsan zsírosodik. Megmosom és aznap fogjuk rá, hogy rendben van, de másnap max összekötve néz ki valahogy, annyira hülyén el tudom feküdni, meg olyan állástalan és lapos. Viszont a többi része meg száraz, töredezik a vége. Most ilyen félhosszú, és semmi fazon, csak úgy nő ahogy van. Ezzel mit lehetne kezdeni? Ja és a teteje egyenes az alja viszont hullámos, de nem szeretném minden nap vasalgatni.


Még több info: világosbarna a hajam, arcformám ovális, szemem kék, és nincs valami baba arcom, amihez szinte minden jól áll :/


Valami olyasmit szeretnék, amit sokféleképpen tudok hordani, mert elég hangulatingadozós vagyok, tehát lazán, nőiesen, összekötve, kiengedve stb..


Nagyon megköszönném, ha valaki tudna ajánlani valamit, mert nekem nincs ötletem. Jöhet hosszú, rövid, frufrus, frufru nélküli. Mindegy, csak szeretnék már valami változást :)



2012. jún. 4. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is: vegyél Garnier szőkéknek szánt balzsamot. Igen, nekem is eredeti barna hajam van, de mivel ez festett szőkéknek szánt, így telerakták mindenféle jósággal és nagyon jó:D Nem világosít egyáltalán. Ezt minden hajmosáskor hagyd rajta fél óráig. Meg persze a Garnier samponok is nagyon jók. És igyekezz ne vasalni.

Amúgy én mindig úgy megyek el a fodrászhoz, hogy hé, ajánlj már valamit, te vagy a fodrász:D Ő majd megtudja mondani.

2012. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál :)

A balzsamot ki fogom próbálni, de hogy a fodrászra bízzam, hogy milyenre vágja.. abba már nem mernék belemenni :D Próbáltam már, de még soha nem tetszett a végeredmény.


Valakinek valami ötlet, hogy milyenre vágassam? Jöhetnek képek is :D

2012. jún. 4. 13:11
 3/7 anonim válasza:

Szia:)

Én is ugyanezzel a problémával küszködtem, bár nekem eléggé elcseszték a frizurám. Válig érő hajam volt és egy olyan hajat vágtak ami egyáltalán nem illett hozzám, sem az arcformámhoz. Elmentem és levágattam elég rövidre, mert mást nem lehetett vele kezdeni. De nem bántam meg, sőt IMÁDOM:)

Folyton zsíros volt és nem tudtam vele mit kezdeni, de mióta rövid azóta nem zsírosodik és nem kell vele annyit foglalkoznom.

[link]

nekem ilyesmi hajam van, asszimetrikus és lehet frufruval és frufru nélküli is...

Nekem ez vált be:)

2012. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már gondolkodtam ezen a rövidhajas megoldáson, de nem merem levágatni.. túl férfias/mogorva az arcom :S valami olyan kéne, amitől aranyosabbnak tűnik. Ha legalább barna szemem lenne, lehet hogy bevállalnám, de így félek, rosszabb napjaimon elsírnám magam ha tükörbe nézek, vagy fiúnak néznének az utcán :O (az alakom sem túl nőies).

Azért köszi, hogy írtál :)

2012. jún. 6. 18:01
 5/7 anonim válasza:
100%

értem:)

akkor mindenképpen próbálkozz meg hullámos hajjal, az lágyítja az emberek arcát:)

2012. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, már ki is próbáltam. Igaz, megszenvedtem vele, de tetszik. :) Tényleg jól áll a hullámos/göndör haj. Észrevettem már ezt párszor mikor nyáron strandolás után magától száradt, de mikor próbáltam máskor olyanra szárítani mosás után, nem sikerült. Most is csavarókkal értem el a kis laza hullámokat, és kicsit szöszös lett, de már nem olyan lapos. Na most meg arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnék egyszerűen, legalább mosástól-mosásig tartó hullámokat kreálni? Mert nem igazán szeretnék minden mosás után másfél-2 órát szórakozni a csavargatással, meg alig akart megszáradni, pár óra múlva meg kezdi kirúgni magát :/

Ha ez nem lehetséges, akkor pedig várom a további ötleteket, hogy milyen fazonra vágassam :)

Nem adom fel, szép hajat akarok :D

2012. jún. 7. 00:46
 7/7 anonim válasza:
használj diffuzert, másnéven tárcsás hajszárító. hajmosás után habozd be a hajad sok hajhab kell és lehetőleg göndörítős, és hajolj előre és igazítsd a hajad a diffuzerbe és szárítsd azzal hidd el jóó:)
2012. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!