Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Illik hozzám ez a hajszin v...

Illik hozzám ez a hajszin v nem igazán? Tudom h nem tartozom a szép kategóriába és nem is ez a legjobban sikerült képem úgyhogy légyszi ne irjatok olyan kommenteket h milyen csúnya vagyok ok? Tudom én azt magamtól is

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. jún. 4. 14:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól áll, de mit szólnál egy vörös színhez?
2012. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól áll, természetesnek hat. Egyébként nem vagy csúnya, csak ha kicsit fogynál, akkor az arcod is sokat vékonyodna és egészen máshogy festenél. Talán te is kicsit jobban tetszenél magadnak!
2012. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

és most kezdtem diétázni :)

2012. jún. 4. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, bár én a helyedben egy árnyalattal világosabb, hamvasabb színt választanék. Nem vagy csúnya egyáltalán, szép a szemed is, szerintem egy kis sminkkel simán feldobhatnád a megjelenésed, én főként a szemedet hangsúlyoznám ki, a szádat meg egy természetes árnyalatú ceruzával kicsit megvastagítanám, szájfény és kész is.

A vöröset semmiképpen nem ajánlanám, mivel pirosodásra hajlamos az arcod, egyáltalán nem állna jól.

2012. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
12.1 wellatont használtam a festéshez csak nem fogta be ugy ahogy én szerettem volna de ez már igy marad :)egyébként szoktam sminkelni de ezt a képet otthoni körülmények között készitettem azért nincs rajtam smink :) és köszi utolsó ment a zöld mancs :)
2012. jún. 4. 14:20
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire jó ez a hajfesték v h mennyire roncsolja a hajat de majd valamikor kipróbálok valamilyen más márkát is
2012. jún. 4. 14:22
 8/12 nevem-senki ***** válasza:
Szerintem szép a színe..., nem az a gusztustalan csibesárga.
2012. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól áll ez a szín :) Remélem nem változtattál azóta a szőke színen, mert irtó jó:)
2013. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de igen már barna vagyok vagyis kb olyan színű a hajam mint az eredeti mert már eléggé lenőtt és kissé be is sárgult,meg már unalmas is volt szóval változtattam és köszi a választ aranyos vagy :)
2013. jan. 27. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!