Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zavar az valakit, ha...

Miért zavar az valakit, ha egy lány nem ad a hajára?

Figyelt kérdés
Engem speciel az zavar, ha a plázában fel le megy a mozgólépcsőn egy lány, és közben hátralökdösi a haját, ami 80 adag parfümmel be van fújva. Mért baj ha zsíros? Hátravan kötve.

2012. jún. 6. 17:22
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
de am a lány igényes meg minden csak épp a feje tetejére nem néz rá :D
2012. jún. 6. 17:23
 2/35 A kérdező kommentje:
egy héten 1szer, de van hogy 2szer mossa
2012. jún. 6. 17:23
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. De egy ápolatlan hajú lány nálam eleve elvágta magát:)
2012. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
de azt nem bírom felfogni, hogy te inkább becsajozol egy számító kis libát, mint egy okos, kedves nőt, csak éppen zssíros a haja?
2012. jún. 6. 17:25
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

hát azért zsíros ne legyen már..néha az is elmegy, ha nem volt idő hajatmosni, de az sem napokig..

ez fiúknál lányoknál egyaránt alapvető higiéniás dolog szerintem

neked majd fenékig érő:)) a hajam, és nem fésülöm, mert behullámosodik magától, meg nem is lakkozom..de arra mindig figyelek hogy ne egy zsíroskenyérhez hasonlítsak már leginkább:D pedig hosszabb hajat nagyobb macera mosni is..

de arra, hogy variáljam, nem fordítok én se sok energiát..

2012. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb embert meg nem zavarja, csak igénytelennek fognak tartani..ha nem zavar, akkor meg no problemo:D
2012. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet okos, kedves nő, aki foglalkozik a hajával? De azért konkretizálhatnánk, hogy mit jelent nálad a zsíros haj. Mennyire zsíros? Fénylik a zsírtól? Látszik rajta?...
2012. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Hallod, halál kedves egyetemista mások szerint is okosnak vallott évfolyam harmadik vagyok, de a hajam mindig ápolt sosem zsíros :S Miért kéne választani? Okos-kedves vagy ápolt? :D Nemár...
2012. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Én speciel nem bírom elviselni, ha zsíros a hajam, én hetente 3* is megmosom ha kell, ez szerintem alap kell hogy legyen egy igényes nőnél! Engem a párom még egyszer sem látott ápolatlanul, zsíros hajjal. Pedig már 4 éve vagyunk együtt!

21/L

2012. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy az aki ad magár csak számító kis hülye liba lehet -.-'...Szerintem meg a pasik inkább választanak egy olyan lányt aki okos, kedves és nem tocsod a zsírtól a haja se..


mellesleg... ha te megmondod nekünk hogy ne zavarjon már minket az h vkinek zsíros a haja, akkor nem gondolod h kicsit hülyén jön ki h te meg kinyilvánítod hogy téged meg az zavar hogyha valaki "túlságosan" ad magára. Ja és engem nem zavar ha egy lánynak ocsmány zsíros a haja...nem az én bajom , max lesajnálom.

2012. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!