Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet eltüntetni a...

Hogy lehet eltüntetni a szeplőket?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Max. alapozóval, de az csak ideiglenes megoldás. de miért akarod eltüntetni. az valakinek jól áll, nekem is van, csak nyáron jön elő, de szerintem tök jó
2008. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

A citromlé állítólag jó rá, ez ilyen házi praktika vagymi.


Az első válaszadónak pedig gratulálok: végre valaki szereti a szeplőit! :)

Nekem sajnos nincsenek, pedig szerintem annyira bájosak... Szeressétek őket! :)

2008. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most egy kicsit megnyugodtam és megpróbálom szeretni őket:)
2008. ápr. 27. 13:16
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Ez a helyes hozzáállás! :)
2008. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is vannak szeplőim, nyáron elég sok, és én is szeretném eltüntetni. Én mindig is olyan szép "egyszínű" bőrt szerettem volna. Egyébként én már kipróbáltam a szeplőkrémet, uborkát, citromlevet, semmi nem vált be. Elvileg van egy kezelés, lézeres vagy ultrahangos vagy nem tudom milyen, pigmentfoltokat szoktak vele leszedni, de az se végleges megoldás, mert egy idő után visszajönnek.

De nyugi, már én is kezdek hozzászokni (így 20 évesen :)) és a legtöbb srác azt mondja, hogy a szeplő szexi :)

2008. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Kipróbáltam a citromos lötyit szerintem nagyon hasznos, igaz mikor bekentem vele az arcom piszkosul viszketett és csípet de 5percet ki tudtam valahogy bírni.sokkal tisztább lett az arcom és elhalványultak a szeplőim. állítólag a pattanásokra is jó ez a módszer.
2008. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
86%
Neem is van. És semmit nem utálom ennyire magamon, mint őket. Megalázó, lealacsónyitott, szerencsétlen vagyok miattuk.Azaz h igy nézek ki:(
2008. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Én bármit megadnék pár szeplőcskéért úgyhogy eszetekbe ne jusson eltüntetni.Igazi különlegességek vagytok,kuriózumok.Legyetek rá büszkék!Ki ne akarna különleges lenni?És a pasik is imádják a szeplős csajokat!
2008. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A kövirózsa krém rendszeres használattal halványítja őket!
2009. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeplős vagyok, kisebb koromban utáltam őket, mindenáron el akartam őket tüntetni (pedig mindenki azt mondta, hogy jól áll), de aztán 13 éves koromra megszerettem őket:)
2009. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!