Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajleszívás nagyon roncsolja...

A hajleszívás nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit lehet utánna tenni vele, hogy szebb legyen?
2008. ápr. 27. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy roncsolja a hajat, de hogy mennyire az attol is függ hogy milyen a hajad(erös szálú vagy sem) jah és persze hogy milyen erös hidrogénnel csinálják. Ezt egy fodrásszal beszéld meg hiszen neki tudni kell hogy a te hajad mennyit bír. A hajpakolások szoktak a fényén segíteni...a többit nem tom.
2008. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Akár erős a hajad, akár vékonyszálú mindenképpen roncsol. Nekem 5éve szőke a hajam, a pakolások néha segítenek, de nem az igazi. Ha nem muszáj, ne szivasd le.
2008. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én két napja szívattam le a hajam...egyelőre nincs semmi baja,bár azóta nem mostam még meg,kíváncsi leszek,minden esetre én már elkezdtem egy Biovanne plus kúrát elotte pár nappal...lehetséges,hogy ez is segített.Ha fodrász csinálja nem lesz baj,de magadnak semmiképpen sem szabad,mert roncsolja a hajat ,ráadásul veszélyes is,mert mar ,mint az állat:S


és tényleg hajfüggő...

2010. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!