Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jönnek ki a pattanások...

Mitől jönnek ki a pattanások az államon és száj körül? Körszakáll mentén, mondjuk nekem még nem nagy de nagyon idegesitő. Mindig reggelre lesznek kis gennyedző patik. Van h hétig alig van, aztán megint lesz.

Figyelt kérdés

probáltam mindent.. élesztőt, aloevera cuccot, kövirózsa vagy milyen krémet sárgás... neognanormon... minden clin and clear.. ugyan úgy jönnek ki..


ezek leszáritják, hamarabb vége gyulladásnak.. azt kéne tudni mitől jönnek ki... bőrgyógyász i csak kenceficéket tudja felirni irt is fel... acne cuccot úgy száritotta a bőrőm h abba is hagytam hiába hidratáltam.. érdekes csak állam körül


2012. jún. 11. 08:46
 1/1 A kérdező kommentje:
zyneriteét amit orovs ir fel azt is 1-2 évig.. kis megszakitásokkal de sz@rt sem ér..
2012. jún. 11. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!