Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi idő alatt volt...

Nektek mennyi idő alatt volt látható a ricinus olaj használata?

Figyelt kérdés
Eddig háromszor kentem fel a hajamra. Nyáron több időm lesz. Mikor várhatok változást?
2012. jún. 12. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
(off: megkérdezhetem, hogy ez mire jó? fejbőrre, korpa ellen, vagy fényesíti a hajat? vagy mi???)
2012. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy kb. 2 hónap után látszik a változás. :)

Saját tapasztalatról nem tudok írni, én is most kezdtem el használni. Ami első használat után hatalmas pozitívum: a hajam sokkal puhább és selymesebb, mint bármelyik bolti pakolástól, amit eddig használtam. És ez nálam nagy szó, ugyanis nagyon száraz, sprőd hajam van.



Elős válaszoló:

A ricinusolaj, a fejbőrre kenve táplálja a hajhagymákat, ezáltal segíti a haj növekedését. A hajhosszra kenve pedig kiválóan táplálja, ápolja azt. Hetente 1-2x érdemes a ricinusolajat használni. Hajmosás előtt kell felkenni és kb. 3-4 órán át (soka egész éjszakára) rajtahagyni, majd jó alaposan, bő, meleg vízzel kimosni. Röviden ennyi az egész. :)

17/L

2012. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem lehet hogy ez egy kicsit furán hangzik, de nekem már mintha az első alkalommal láttam hogy egy kicsit gyorsabban nőtt !
2012. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!