Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a hajam, száll...

Nagyon száraz a hajam, száll és töredezik. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj gyakran (2-3 naponta) vasalnom, mert anélkül nincs semmi kinézete, se nem egyenes, se nem hullámos. Ez nem tesz jót neki, de örökké kontyba tűzve se hordhatom.

Kipróbáltam már Sunsilk és GlissKur balzsamokat, a Sunsilk nem rossz, de sajnos a hajam így is kegyetlenül száraz..



2012. jún. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vasalod, ez nem fog változni. Egyébként a vasalt haj is igénytelen, ha töredezik. Elmész fodrászhjoz és vágatsz magadnak valami frizurát, ami nem csak lóg, és leállsz a vasalóval, szerintem ez a megoldás. Képzeld el, h 20 éve nem is volt hajvasaló, max hajsütővas amit alkalmakra használtak csak a nők.
2012. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj még pakolásokat, hajolajat... de ami már eltört, azt csak az olló tudja helyrehozni
2012. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vasalom a hajam, de a festéstől nagyon kiszárad. Viszont amióta hasznáok hajolajat sokat javult.
2012. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gliss kur hajpakolások nekem beváltak, meg az avonos hajvégápoló olaj is. A vasalt haj már nem divat, inkább növeszd meg. Gyönyörű tud lenni egy természetes ,lágy hullámos frizura, de ha tönkreteszed a hajad, akkor az ocsmány tud lenni és undorító...
2012. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ezek a dmben vásárolt termékek mind sza.ok.. menj el egy jó fodrászüzlet és ott vegyél sampont,igaz egy 1000-sel drágább,de azok olyan készítmények,melyekből minimális (kb.egy barackmagnyi)is elég..balzsamot is vegyél mindenképpen,az ilyen 2az egyben maszlagok szintén rosszak..semmiképp se vasald max ritkán,akkor is használj hővédőt,de a legjobb,ha olyan sampont szerzel ami egyenesít is..a hajon kár sporolni,itt fontos a minőség..
2012. jún. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azokon a megoldásokon kívül, amiket a többiek leírtak,csak egy maradt ami a haj ujraépítés.Némelyik forász csinálja és csodákra képes!:)Bár ismétlni kell,attól függően hogy milyen gyakran vasalod,mennyire károsítod.Sajnos kb 5-15ezer forintba kerül de ha megengedheted magadnak akkor csináld meg!Nézz utána Googleban,sok infót találsz,vagy kérdezz rá fodrászoknál hog ők mennyire ajánlják:)
2012. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!