Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj szempillanövesztésre?

Ricinusolaj szempillanövesztésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem ricinusolajat a szempilláimra, azoknak szól a kérdés akik e téren tapasztaltak: Mennyi idő után szoktátok lemosni a szempillátokról? Feltéve, ha le kell egyáltalán mosni. :) Semmi tapasztalatom nincs a témában. Azt hallottam még, hogy hajra is jó. Szívesen fogadok bármilyen tapasztalatot, véleményt vele kapcsolatban. :)

2012. jún. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ricinust kensz a hajadra és a pilláidra, abban az egyben biztos lehetsz, hogy ártani nem ártasz vele :))) Erősebb, fényesebb lesz tőle a hajad és a pillád is. De a tapasztalatok mást mutatnak. Én is ricinusoztam a hajam kb. 3 hónapig, de nem nőtt tőle, ellenkezőleg, alig nőtt.. viszont egy bnőmnek egy hónap alatt 2,5 centit nőtt. Szóval emberfüggő :) Fontos, hogy a tövére kend estére, majd zuhanysapkát húzz rá és úgy aludj, reggel mielőtt lemosnád előtte fésüld rá a végekre is és rá 1-2 órára mosd csak le, vagy ahogy van rá időd. Van aki csak 3-4 órát szokta rajtahagyni. :)))
2012. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. szempillára én egész éjjel hagyom és reggelre eltűnik, felszívódik. Nekem nagyon bevált. még szemöldökre is kenem szempillaspirállal és dúsítja. Ugyanígy a hajra is jó , de azt már le kell mosni persze. Zuhanysapka, 3-4-5 órán át. lemosni jó alaposan és kész. :)
2012. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mennyibe kerül a ricinus olaj?
2012. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem 200 ft-ért vettem 30 ml-t. :)
2012. jún. 20. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!