Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám elkészíteni ezt...

Hogyan tudnám elkészíteni ezt a kontyot vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés

[link]

a képet sajnos nem tudtam konkrétabban belinkelni, ezen az oldalon a 8. kép, (via free-falllling)feltöltése!


Kb. derékig érő fekete hajam van, elég kevés, nem túl sűrű, nagyon vékonyszálú és rohadtul egyenes(annnyira, hogy se fonással, se csavarókkal, se göndörítővel, se fodrász által és sehogyan máshogyan sem lehet göndörre vagy hullámosra formázni...:/), dúsítani vagy kicsit hullámosabbá tenni sehogy sem tudom, pedig szerintem ez lenne a kulcs, hogy meg tudjam cinálni azt a frizurát. Valami egyéb módszert vagy praktikát tudnátok ajánlani ilyen "nyomi adottságú" séróval hogy tudnám megcsinálni ezt a kontyot?

Köszi a válaszokat!(:


2012. jún. 16. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:

*csinálni,

bocs elgépeltem(:

2012. jún. 16. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondolsz? ha máskor képet linkelnél, akkor jobb klikk-kép megjelenítése és azt a linket másold a címsávból, amin megjeleníti a képet. :-)


a kontyot pedig youtubeon tudod megnézni messy bun vagy messy updo kulcsszavakra keresve.

2012. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oooo köszönöm, kedves válaszoló!(:

az Ő linkjét nézzétek tehát, így könnyebb lesz megnyitni a képet,

és köszönöm a tanácsokat is!(:

2012. jún. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!