Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors haj növekedésre vannak...

Gyors haj növekedésre vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés

Bármilyen szer, sampon, balzsam, vagy ilyesmi ami nektek használt. Most váll fölött van a hajam, és borzasztó lassan nő, nagyon jó lenne ha csak kb. 2 centit legalább nőne egy hónapban.. de még az se....

Köszönöm előre is a válaszokat és tanácsokat :)

16/l



2012. jún. 17. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
HAir Clinicet szedek hajhullás ellen van de szerintem te is szedheted ártani nem árt
2012. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bánfi hajszeszt sokan ajánlják hajnövesztésre, na meg felkapott téma mostanában a ricinusolaj. Fejbőrmasszázzsal is serkentheted a növekedést.
2012. jún. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem attól is gyorsabban nő, hogy nem leengedve hordom, hanem összekötve :))
2012. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan egy hónapban egy centit nő a haj.

Ricinusolajat használj egy héten 1-2-szer. Egész éjszakára hagyd rajta (tövére kend rá). Gyógyszertárban kb. 300 Ft a 100 ml (elég olcsó). Elvileg ettől gyorsabban nő a haj. Én már kipróbáltam, de nem nagyon használt igaz, hogy nem rendszeresen használtam (mindig elfelejtettem). Most megint el akarom kezdeni. Most vettem a rossmannban ligetszépe kapszulát elvileg ez táplálja a hajat.

Legfontosabb, hogy ne vasald, hajszárítót se használj!! :)

2012. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 like girl válasza:
hát... a műhajberakás az egy órán bellül kész,és olyan mint az igazi.azaz gazi is.azt csinálsz vele amit akarsz.
2012. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!