Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni rózsaszín...

Hol lehet kapni rózsaszín hajfestéket?

Figyelt kérdés
Lilát találtam, de rózsaszínt konkrétan hajfestékként még nem láttam, viszont láttam már pár lányon hogy rózsaszín haja van. Hol lehet ilyet kapni? És mi a neve?
2008. ápr. 28. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb fodrász kiszerelésű boltban kapsz ilyet.De én eddig csak szinezéket láttam ami pár hajmosás után kijön.Néz szét bármelyik fodrász kellékesnél biztos találsz.
2008. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon színező formájában vehetsz csak, fodrász boltban árulják. Ha rózsaszínt akarsz, akkor piros színű Jeans Color színezőt vegyél, mert rózsaszín lesz. Egy flakonban elég sok van, kb két hónapra elég, ha hetente festesz hajat (mert ugye ez kopik). Előtte szőkíteni kell, különben nem látszik. Ha valódi festéket akarsz, akkor Amerikából tudsz rendelni Manic Panic márkájút, abból mindenféle szín van (rózsaszín, piros, kék, zöld).

[link]

2008. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan rózsaszínt sehol,azt a fodrászok úgy csinálják,h előbb hidrogénnel leszedik a színét,fehérre szívatják a tincset majd vörössel ráfestenek,ettől lesz rózsaszín.Ez elég káros,viszont szinezőben lehet kapni,ami nem tartós ugyan de nem is károsít annyira.
2008. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el fordrász kellékeshez és kérj Alfa Parf melírfestéket. Különbözö színekben lehet kapni. Elég durván roszaszín lesz egy két szín...
2008. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező az egyszer használatosra gondolt... amugy az engem is érdekelne...


Amolyan buli kedvéért valami jó szinre ... SEMMI szőkítés és roncsolás...


Ilyet merre lehet kapni. Kérem csak olyat mondjatok ami a sötét hajra is megfelel. !!!

2008. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!