Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok tippeket, hogy csinálj...

Adnátok tippeket, hogy csináljak napozással 'tetkót'?

Figyelt kérdés

[link]

ilyenre gondoltam. mit tegyek magamra, hogy napozás után szív legyen a hasamon? vastagon naptejet próbáltam már, de nem jött össze. egyéb ötlet?



2012. jún. 20. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szivecskés medál vagy valami ilyesmi. Esetleg kartonszív.
2012. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha mozgok, leesne..:S
2012. jún. 20. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Henna, az a legjobb módszer. Két éve csináltattam hennát, mert teszett, és ugye tengerparton volt vagy 40 fok, sütötött a nap, aztán mikor lekopott a henna ott maradt a "tetkó" ugyanígy. Lekopási ideje kb 1,5 hét.
2012. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Matricából vágsz ki valamilyen formát, és magadra ragasztod. Nekem bevált.
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A medál nem csak,hogy leesne rólad,de ha sokáig vagy a napon akkor a végén még megégetne,ha felmelegedne..én már jártam így :D


Valóban a henna lenne a legjobb megoldás,de ha arra nem szeretnél költeni(bár egy kisebb forma tök olcsó) akkor még a sablon ami beválna szerintem...kivágod papírból és odateszed.Esetleg alá naptejet nyomhatsz,hogy tapadjon:)

2012. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már csináltam,úgy hogy olyan vághatós sebtapaszból kivágtam a formát,és nekem bevált így.:)
2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legegyszerőbb beszinezni azt a részt, ahol nem akarod hogy lebarnulj :)
2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mivel szinezni?

köszi a válaszokat.:)

2012. aug. 21. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!