Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 1 éve nagyon elkezdtem...

Már 1 éve nagyon elkezdtem szőrösödni. Álam bajszom nött. Szőrös a kezem és a lábam is. Mint 1 férfinak. Mitől van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ hogy hány éves vagy. Ha 12-17 akkor ez természetes dolog hogy nől szőrőd. Van olyan ember akinek alig látszik, épp hogy csak pihéi vannak, viszont vannak olyan lányok akiknek nagyon látszik. Ezt általába örökli az ember, meg hát kinél hogy. Én epilálom, vagy gyantáztatom a kezem és a lábam. A bajuszt el lehet tüntetni gyantával, de van az a megoldás is hogy kiszőkítik. Ettől nem kell kétségbe esni, annyi technika van már a világon hogy az hogy valakinek szőre van, már nem probléma.:)
2008. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hormonális változás miatt lehet. Van már gyanta, borotva... A bajszod is le tudja tüntetni a kozmetikus.
2008. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Borotvákozzál meg b+. Ilyen egyszerű.
2010. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pálinkát
2011. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!