Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel tüntessem...

Milyen módszerrel tüntessem el a pattanásaimat a leghamarabb?

Figyelt kérdés

Párom szeretne bemutatni a szüleinek (2 hónapja járunk), de mindig tele volt az arcom pattanással. Szeretném ha hétvégére minimálisra csökkenne a pattanások számuk.

Mivel tudnám ezt elérni?


2009. júl. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
a drágább pattanástalanítók tényleg használnak, de ha nem akarsz ilyet, akkor alapos arctisztítás után napoztasd az arcod egy keveset (ha nincs rá idő,szoli), és ne kend be ezer dologgal (ne legyen zsíros a bőröd).
2009. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát egy dolgot tudok javasolni neked körömvirág krémet szépen csillapítja a pattanások méretét és a pirosságot(nagyon sok mindenre jó) patikába lehet is kapni és nem is drága:)
2009. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne egyél csokit,max hetente egyszer. Nem tudom,lehet hogy nem ez a probléma,de én mióta leszoktam a csokiról,(kb 2hónapja nem eszem,csak néha-néha, 1-1 szelet) azóta 1db pattanásom sincs.
2009. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ami még nagyon sokat segít akár 4-5 nap alatt is. egyáltalán ne nyúlj hozzájuk!! felületesen se érints őket, a környéküket sem. az arcisztító zselét, vagy amit használsz persze felviheted kézzel is, nemcsak vattapamaccsal, de ekkor is csak épphogy érintkezzen a kezed az arcbőröddel. ne kenj rá semmit! csak törölgesd át teafaolajjal. bioboltokban vehetsz ilyet. jól olvasd el, mit írnak róla, mert van, amit hígítani kell, és van, amelyik hosszú, vékony üvegcsében van, a végén adagolóval, ezt közvetlenül az arcon kell használni. a környékükre is kerüljön a szerből, a pattanás csúcsát pedig nagyon óvatosan érints meg a vattapamaccsal is, a hosszú üvegcsés változattal meg jobb, ha nem is érsz hozzá a csúcsához, csak rácseppented a szert.
2009. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia (:

Én élesztőt szoktam összekeverni egy pár csepp vízzel.És felkenem az arcomra,majd megvárom még meg nem szárad(megrepedezik) és utánna lemosom.Nekem szokott használni(: (remélem neked is használ)

2009. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is szenvedek evek ota ezzel a problemaval, de szerintem nem az alapjan fognak itelni a baratod szulei, hogy hany pattanas van az arcodon.Szerintem folosleges ezen stresszelned.Sok sikert!
2009. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!