Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy intimgyantá...

Mennyibe kerül egy intimgyantáztatás, úgy sac/kb?

Figyelt kérdés

eddíg csak úgy tudtam fazongyantát lehet csináltatni(prűd a családom, a mamám még a hónalját sem szőrtelenítette soha nem hogy mást kért volna meg rá)

Aki csináltatott már intim gyantát az megtudná mondani mennyi volt körülbelül, és hogy mennyire fájdalmas odalent letépkedni.....

Várom a válaszokat:)


2008. ápr. 29. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ára változó, kb 900Ft. Fájdalmas, de ki lehet bírni és mire sokadszorra mész már nem fáj annyira.
2008. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :)Meg tudná valaki mondani azt is hogy melyik rosszabb, a dombocska vagy az alja?
2008. ápr. 30. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapesten nekem 1100-ért csinálják. Nekem alul fáj jobban, igaz az csak max 2 rántás. Ki lehet bírni, pedig nekem nagyon erős.

Egy éve gyantáztatom, és most talán gyengül...

2008. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Debrecenben 900, nekem talán a dombon jobban fáj, mert ott erősebb. Nem kellemes érzés, de max 15 perc alatt komplett készen van, és egy hónapig nincs vele gond. Ha mindig gyantáztatsz és sosem fogod borotválni, szépen kigyengül és pár hónap után már nem fog fájni annyira. És marha jó érzés "viselni".
2008. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!