Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell élesztős arcpakolá...

Hogyan kell élesztős arcpakolást csinálni?

Figyelt kérdés
Régen hallottam róla és szeretném alkalmazni.Állítólag tej,élesztő, és reszelni kell bele egy kis uborkát. De fel kell futtatni az élesztőt vagy nem?Mennyi kell hozzá?
2012. jún. 23. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy tojásfehérjébe szoktam belekeverni egy fél élesztőt, és 1 kanál tejet szoktam hozzátenni, meg esetleg egy kiskanál mézet. Ezt jól összekeverem és felkenem az arcomra!
2012. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen időközönként kell alkalmazni? Biztosan elmulasztja egy idő után a pattanásokat? Pattanás utáni heget nem tudod mivel lehetne eltüntetni? Köszönöm a válaszodat...
2012. jún. 23. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hetente 1-2 alkalommal szoktam, nekem a pattanásokat elmulasztja bár nekem nem szokott gyakran lenni, de viszont nagyon puha tőle az arcom.
2012. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hegek eltüntetésére nagyon jó a neogranormon, mivel hámlasztó hatása van! Egy idő után elhalványul és eltűnik!
2012. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt a körömvirág krém is teljesen eltünteti a hegeket! Barátnőm arcán elég csúnya heg volt és egy év alatt teljesen eltűntette neki!
2012. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!