Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet arra, hogy kipróbáljam a hajszinezőt?

Figyelt kérdés

világosbarna a hajam ,és sötétvörösre szeretném.

Most megyek gimibe 14/L :')



2012. jún. 24. 21:45
 1/2 sweetsugar ***** válasza:

Nekem is ugyan ez volt a helyzet,csak nekem (8-os)ballagásomra lett beszínezve:)

Érvelj azzal,hogy nem tetszik a hajad színe,fakó,fénytelen,a színező nem csak átszínezi a hajad színét,de ápolja is(legalábbis az én esetemben is ezt tette),sokkal kevésbé káros,mint a festék és nem marad bent sokáig(,ezzel igazából nem annyira értek egyet,vagyis az első színezésem tényleg nem maradt bent sokáig,valószínűleg,azért mert sötét barna hajamat festettem át középbarnásvörösesre(L'oreal casting creme gloss mézborostyán árnyalatára),de utána 3(!)hónapig is kibírta és csak kicsit fakult,jó ez már a 3-4.színezésem volt).Még érvelhetsz azzal,hogy csak egyszer szeretnéd kipróbálni,nekem is így indult:)

Ajánlom neked és a szüleid figyelmébe ezt a cikket innen további érveket találhatsz,de akár anyukádnak is megmutathatod:) [link]


Ha megengednék a szüleid,akkor szerintem azt a színezőt használd,amit én (L'oreal casting creme gloss)nekem nagyon bevált:)Nagyon sok szín közül választhatsz,szerintem ha sötét vörösre vágysz neked a legjobb a fekete cseresznye:)

Aztán hajrá;)

2012. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszoló "érvelésével":D

én még a mézborostyán mellett a glossy chocolatot ajánlom:)

most találtam:) szerintem én is megkörnyékezem anyáékat azzal, hogy befesthessem a hajam:) itt a link [link]


15/L

2012. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!