Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke, ami nem sárga. Melyik...

Szőke, ami nem sárga. Melyik festéket vegyem, ami szép szőke lesz és nem sárga?

Figyelt kérdés

Most is szőke vagyok. 9.1-es hamvasszőkével festette fodrász, de fodrász kellékes festékkel. Már nagyon kezd lenőni és nem tudok most átutazni hozzá. Mit gondoltok milyen festéket vegyek?

Most kb ilyen: [link]


2012. jún. 25. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
mindegy, de ha mégis sárga lenne, akkor mosd hamvasító samponnal (lila színű Schwarzkopf vagy bármelyik), akkor nem sárgul be a hajad.
2012. jún. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én a Syoss 11-01 szőkítőjére esküszöm. Ammóniamentes, 6 árnyalatot (vagyis brutálisan) világosít. Sosem lesz sárga, nem töri a hajamat. Bőrpróbát azért csinálj! Én is használom még a Schwarzkopf lila színű világosító samponját, minden nap, de más világosító sampon is jó.
2012. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Rövid szőke hajú nő van a doboz elején.
2012. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

garnier extra világos hamvasszőke:)

Ettől ziher nem leszel sárga,én is ezt használom!

Kiegészítésképp vegyél hamvasító sampont!

2012. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. jún. 25. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobban teszed, ha felhívod a fodrászodat, biztosan meg fogja mondani, mit vegyél. Az itteni tanácsok szerintem megbízhatatlanok, és könnyen előfordulhat, hogy vagy jóval világosabb lesz a hajtő mint kellene (a hajvég ugye festett, az nem), vagy jóval sötétebb...
2012. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én wellaton 8/1-esel festettem a hajam ez világos hamuszőke

és mindenféle speckó sampon nélkül nem sárgul ki:D nekem a syoss-től sárgult ki tavaly..

2012. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!