Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra tiszta pattanás lettem. Miért?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a nagy hőség? Most is ugyanúgy csinálom a higiéniai dolgaimat, rendesen arcmosás, stb... De tegnap, egyik napról a másikra hirtelen tele lett az arcom pattanással, szó szerint. Egy négyzet centiméternyi hely sincs ami tiszta lenne. Eddig is volt egy-kettő elvétve, néha-néha, de nem ennyi egyszerre... hihetetlen. Mitől lehet?
2012. jún. 25. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
allergia_?
2012. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elég sokmindentől lehet. Pl.: Ahogy te is írtad, a hőség miatti izzadástól, erős, borsos ételektől vagy hormonok... :)
2012. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, pedig naponta többször zuhanyoztam/mostam arcot. Arról meg nem tudok, hogy allergiás lennék valamire...
2012. jún. 25. 11:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Még ötletek?
2012. jún. 25. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a melegre tippelnék, nekem is csúnya tőle :/ Vagy lehet hogy olyan kaját ettél amit nem bír a bőröd (csoki, édességek, olyan tartósítószer, stb). De lehet érdemes lenne megnézetni bőrgyógyásszal, az azért furcsa hogy ilyen hirtelen jött.
2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!