Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden hol van fodrász...

Szegeden hol van fodrász kellékes? Ott tudnék venni magamnak szines, tincses póthajat?

Figyelt kérdés
Rég óta szeretnék pár szines tincset a sérómba,de fogalmam sincs hol lehet ilyeneket kapni...

2012. jún. 29. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben nem lehet póthajat kapni, a neten tudsz rendelni.
2012. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hallottam,hogy Szegeden van 1 hajas bolt, és ott lehet kapni. Ilyen kamut...nem kell nekem 600 ezerért profi haj, mert szép hosszú,eredeti hajam van, csak abba szeretnék tincseket,festékkel meg nem fogom elrontani...
2012. jún. 29. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékes van a marstér mellett, ott körmös és hajas dolgok is vannak. Póthajat nem tudom lehet-e kapni,de egy próbát megér
2012. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mérey utca, Bartók tér, Vitéz utca
2012. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az árkádban a Claire'sben rengeteg tincses színes póthaj van olcsón.
2012. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mars tér és a Párizsi krt. sarka, ahol a buszok a pályaudvarra befordulnak.

Bartók tér, a Centrum gödörrel szemben, a turi mellett. Nem tudom, van-e ezeken a helyeken póthaj.

2013. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!