Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5hete sötétbarnára lett...

5hete sötétbarnára lett festve a hajam(szinte feketére)Most viszont szeretnék bele szőke melírt. mennyi időt várjak, hogy tényleg szőke és ne narancssárgásk legyenek a csíkok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel sötét színű a hajad most elég nehézkessen fogja befogadni a hajad színe a vílágost.Elég sok ídőnek el kell telnie mire kihozhatod belőle a maximumot.

De nyugodtan megkérdezheted egy fodrásztól is ős el tudja neked mondani.

2008. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!En is hasonlo dolgot csinaltam,csak ratettem meg egy kalappak.Nekem is majdnem fekete volt a hajam es kiszivattam vilagosabb barnara,utana par het mulva jottek a szoke tincsek,nagyon szep volt,miutan hajcsavarokat raktam,mert nem latszott "nagyon"hogy majdnem a toveig fel van torve!Legy ovatos,nem tudom milyen hosszu a hajad,de a legprofibb fodraszhoz menj akit ismersz!En sajnos itt buktam el!Varj legalabb 2-3 honapot szerintem.De beszelj a fodrasszal!Jo szepulest!Udv...
2008. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válszokat.Szerintem várok még 1-2 hónapot, nyáron úgyis kiszívja a hajamat még 1 kicsit a nap, akkor remélem szépen meglehet csinálni:)Amúgy vállig érő hajam van és elég erős, de semmiképp nem szeretném h tönkremenjem, mivel most egyáltalán nem törik, pedig 3hónapja lett utoljára vágva:)
2008. máj. 2. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám!2 évig vörös voltam, és most gondoltam egyet, hogy visszafestem barnára és rakok bele szőke melírokat!Sötét barna hajfestéket vettem hogy tutira befogja de szinte fekete lett a hajam!Mindenki azt tanácsolta, hogy szivassam le, de állítólag attól nagyon tönkre tud menni a haj, szinte olyan lesz mint a seprű...Szóval egyenlőre most én is várok vele!Pedig vettem egy Londa szőke hajfestéket de nem merek hozzányúlni mert tuti hogy narancssárgás tincseim lennének :S:S:S
2008. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!